Do 2 sierpnia trwa nabór na X Ogólnopolską Giełdę Projektów

Do 2 sierpnia trwa nabór na X Ogólnopolską Giełdę Projektów

Tematem przewodnim tegorocznej Giełdy, organizowanej przez Narodowe Centrum Kultury, jest „Animacja w sieci”.

Ogólnopolska Giełda Projektów, organizowana przez Narodowe Centrum Kultury we współpracy z lokalnymi partnerami, jest skierowana do wszystkich aktywnych przedstawicieli sektora kultury. Jej głównym celem jest umożliwienie wymiany doświadczeń lokalnych liderów kultury, aktywizujących społeczności lokalne w całej Polsce.

Można zgłaszać swoje projekty z zakresu animacji kultury i edukacji kulturowej, realizowane w okresie 1 stycznia 2017 do 31 października 2020 lub będące na zaawansowanym etapie realizacji. 

Najciekawsze projekty zostaną zaprezentowane na konferencji w dniach 15-16 października 2020 roku w Warszawie. Obok prezentacji swojego projektu przed animatorami i edukatorami z całej Polski, możliwości wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów, autorzy wybranych projektów wezmą też udział w profesjonalnym szkoleniu z wystąpień publicznych, a ich teksty zostaną zamieszczone w publikacji pokonferencyjnej. 

W Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów można wziąć udział jako uczestnik i osoba prezentująca projekt (zgłoszenia dla instytucji w otwartym naborze) lub tylko jako uczestnik (zgłoszenia poprzez otwartą rejestrację). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Regulamin naboru

Więcej szczegółów na stronie Narodowego Centrum Kultury